Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 17 травня о 13:50
27 переглядів

В НВК з 13.05 до17.05.2024 р. був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху, з метою поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, покращити поведінку на проїзній частині.
В рамках Тижня відповідно до тематики були проведені такі заходи:
- презентацію «Правила дорожнього руху з Lego» (3кл., кл. кер. Тивонович Л.В.);
- вікторини - ігри «Усім треба пам’ятати, що на дорозі не варто жартувати»(4 кл., кл. кер. Кравців Г.Т.) та «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай»( 2 кл., кл. кер. Андріїв М.Р.);
- практичні заняття з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі (юний пішохід, велосипедист, пасажир)»(5 кл., кл. кер. Усарська Р.Д.);
- тематичну вікторину з елементами бесіди «Життя - це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв» (9 кл., кл. кер. Каліцун М.Р.);
- квести «Безпека на дорозі - показник культури нації» (7 кл., кл. кер. Уруська О.М.) та «Стежки безпеки»(11 кл., кл. кер. Брик О.Я.);
-інтелектуальну гру для знавців правил дорожнього руху «Велика сімка» (6 кл., кл. кер. Дорош А.В.);
- урок - тренінг «Безпека на дорозі - безпека життя» (10 кл., кл. кер. Костів О.Б.);
- дорожній дайджест (8 кл., кл. кер. Греб Н.Т.).

З кожним роком зростає інтенсивність дорожнього руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху, які учні мали можливість повторити та систематизувати під час проведення Єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому».

Під час проведення ігор «Велика сімка»(6 кл.), «Усім треба пам’ятати, що на дорозі не варто жартувати»(4 кл.) , «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай»(2кл.) та дорожнього дайджесту (8 кл.)учні дійшли висновку, що більшість нещасних випадків відбувається через грубі порушення правил руху, і ще раз переконались і усвідомили, що виконання правил дорожнього руху у ХХІ столітті є однією з головних умов збереження життя – нашого та наших близьких.

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в 10 класі проведено тренінгове заняття на тему: «Безпека на дорозі - безпека життя».

У ході проведення квестів «Безпека на дорозі - показник культури нації» (7 кл.) та «Стежки безпеки» (11кл.) учні пригадали необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки та звернули увагу на проблеми травматизму та смертності на дорогах і покращення дорожньої безпеки.

Учнями 5-7 класів оформлено галерею малюнків  «Дітям – безпечний рух».

Своїми малюнками діти закликали однолітків дотримуватися правил дорожнього руху, не порушувати їх, показуючи засобами образотворчого мистецтва, до яких важких наслідків приведуть порушення правил дорожнього руху.

Цікавою була виставка – огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице», організована  завбібліотекою Мацигін Л.З. з метою формування позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів. Всі заплановані заходи у рамках тижня пройшли організовано, змістовно та цілеспрямовано.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.